Na vier succesvolle jaren getoerd te hebben met hun theaterconcerten The Trip en Lost in Music, doen de mannen van Re-Play ook dit seizoen weer een groot aantal Nederlandse theaters aan met hun nieuwe From Rotown to Motown concerten.
De titel geeft al een hint naar de inhoud, waarbij Rotown staat voor Rotterdam, de thuisbasis van Re-Play en de plaats waar de groep haar grootste hits schreef en uiteraard Motown (Detroit Motor Town), de stad waar decennia lang de meest succesvolle hits, gezongen door de grootste artiesten, vandaan kwamen.
Als eerbetoon en ode aan al die grote namen uit die tijd mochten de Re-Play fans mede de repertoirekeuze bepalen voor deze nieuwe concerttour. Uit het enorme aantal suggesties heeft Re-Play uiteindelijk een selectie gemaakt van bekende swingende up-tempo stukken, bloedmooie ballads en eigen hits. Samen met hun inmiddels bekende humoristische babbel en eigen vijf-mans band is dit opnieuw dé ideale mix om het 'hooggeëerde publiek' uit de stoelen te krijgen en deze de avond van hun leven te bezorgen.
Met dj in de foyer.
Er zijn nog geen beoordelingen
Uw winkelmandje is leeg.
Deel deze pagina